Agency.ee

Me aitame
müüa Teie ettevõtet

 

Investment Agency meeskonnaga liitus Sander Danil

Ettevõtete  müügi ja kapitali kaasamise nõustamisega tegeleva Investment Agency OÜ meeskonnaga liitus analüütikuna Sander Danil. Tema liitumise eesmärgiks on peamiselt täiendada meeskonda ettevõtete analüüsi, väärtuse hindamise ning projektijuhtimise vallas.
 
Varasemalt on Sander Danil tegelenud pikalt aktsiaanalüüsiga nii Eesti Ühispangas (praegune SEB) kui ka Hansapangas (praegune Swedbank), sealhulgas juhtinud Hansapank Marketsi analüüsimeeskonda ajavahemikul 2006-2008. Aastatel 2008-2013 oli ta fondijuht SEB Varahalduses ning tema hallata oli SEB Eastern Europe Small Cap Fund, mille fookuses on Ida-Euroopa regiooni väiksema turukapitalisatsiooniga börsiettevõtted. 

„Ettevõtete müügi ja rahastamise valdkond on mind juba pikemalt huvitanud“, rääkis Sander Danil. „Ma usun, et praegused jätkuvalt väga madalad intressitasemed Eestis toetavad investeeringuid ja majanduskasvu ning on loonud soodsa pinnase suuremaks konsolideerumiseks mitmetes majandusharudes. Seetõttu kasvab nii ostjate kui müüjate huvi erinevateks tehinguteks.“