Agency.ee

Me aitame
müüa Teie ettevõtet

 

Investment Agency liitus Corporate Finance In Europe võrgustikuga

Investment Agency OÜ liitus novembris üle- euroopalise M&A professionaale ühendava võrgustikuga Corporate Finance In Europe. Kokku on esindusi antud võrgustikus liikmeid 17. erinevas Euroopa riigis. Corporate Finance In Europe koosneb sõltumatutest M&A nõustajatest üle Euroopa, keskendudes väike ja keskmise suurusega ettevõtete müügile, mille väärtus jääb vahemikku 2- 50 mln eurot.

Tänu suurele meeskonnale ja spetsialistide taustale annab Corporate Finance In Europe võrgustikku kuulumine lisaväärtuse äri müügil nii Euroopas, kui ka rahvusvaheliselt laiemalt. Meeskonna liikmed omavad pikaajalist kogemust erinevates valdkondades ning on toeks kogu Euroopa ettevõtete omanikele oma äri müümisel. Corporate Finance In Europe võrgustikku kuuluvad nõustajad, kes on tõestanud oma praktilisi oskusi ja kogemusi ning kvaliteeti ja mõistavad kohalike ettevõtete kultuuri ja tavasid.

Corporate Finance In Europe võrgustikuga liitumine annab Investment Agency OÜ-le eelise oma praegustele ja tulevastele klientidele pakkuda rohkem võimalusi ning veelgi personaalsemat lähenemist ettevõtte edukaks müügiks.

Vaata lisaks http://www.corporatefinanceineurope.eu/

 

Erki Katkosild, Investment Agency OÜ analüütik