Agency.ee

Me aitame
müüa Teie ettevõtet

 

Corporate Finance in Europe- Logistikauudised

Itaalia logistika ja ekspedeerimise ühinemiste ja ülevõtmiste turg on kasvav. Kui vaadata muutusi moetööstuses, mis omab väga olulist tähtsust Itaalia jaoks, on selge, et logistika sektor peab sellega kaasa minema. Ühinemised ja ülevõtmised on hea alternatiiv ettevõtete parandamaks oma positsioon turul ja võimalus luua sünergiaid. 2011. aastal kasvas Itaalia maismaa ja raudtee transport 6,5%, 60 miljardi dollarini. Tööstusharu oodatav kasv 2016. aastaks on 85 miljardit dollarit, see on 42,3% kasv alates 2011. aastast. Itaalia transport ja logistika moodustab 12,7%, olles suuruselt kolmas, kogu Euroopa turust. Esimesel kohal on Prantsusmaa moodustades 16,1% ja teisel kohal Saksamaa 15%.

http://www.corporatefinanceineurope.eu/blog/mergers-acquisitions-italian-rail-road-transportation.htm

 

Saksamaal on järgnevatel aastatel oodata transpordi ja logistika ühinemiste ja ülevõtmiste turul kasvu omanike vanuse ja konsolideerimise tõttu. Kuigi suuremad ettevõtted on juba ostnud palju eraomandis olnud ettevõtteid. Võimalus pakkuda soodsat hinda on turu väga tähtis ning selleks on vajalik saada head finantseerimise tingimused, et konkurentsi tingimustes ellu jääda. Saksa transpordi ja logistika turg kukkus 1,3% 2011. aastal ulatudes 71 miljardi dollarini, kuid maht kasvas 2,7%. Prognoosi kohaselt kasvab Saksamaa turg 2016. aastaks 80 miljardi dollarini, mis teeb 2,6% aastatel 2011-2016.

http://www.corporatefinanceineurope.eu/blog/mergers-acquisitions-rail-road-transportation-germany.htm

 

Hispaania transpordi ja logistika sektoris on oodata järgnevatel aastatel turu konsolideerumist, kuna hea hinna pakkumine on konkurentsitihedas valdkonnas väga tähtis. 2011. aastal oli Hispaania transpordi ja logistika turu suurus 34 miljardit dollarit ja 2016. aastaks oodatakse selle kasvamist 52 miljardi dollarini. See on 53% suurune kasv aastatel 2011-2016. Hispaania osakaal moodustab 7,3% kogu Euroopa turumahust.

http://www.corporatefinanceineurope.eu/blog/mergers-acquisitions-rail-road-transportation-spain.htm

 

Erki Katkosild, Investment Agency OÜ analüütik